TA303PA12R0JE
MFR.Part #
TA303PA12R0JE
JLCPCB Part #
C2647476
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 12Ω 3W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS