TA303PA10K0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA303PA10K0JE
JLCPCB Part #
C2647472
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 10kΩ 3W ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS