TA207PA10R0J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA207PA10R0J
JLCPCB Part #
C3443793
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10Ω 7.5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS