TA205PA1R50JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA205PA1R50JE
JLCPCB Part #
C3522249
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 1.5Ω 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS