TA205PA18R0J
MFR.Part #
TA205PA18R0J
JLCPCB Part #
C3531897
Description
-55℃~+180℃ 18Ω 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors