TA205PA100RJ
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA205PA100RJ
JLCPCB Part #
C2647522
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 100Ω 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS