TA203PA5R00JE
MFR.Part #
TA203PA5R00JE
JLCPCB Part #
C2647454
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 3W 5Ω ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS