TA203PA5K10JE
MFR.Part #
TA203PA5K10JE
JLCPCB Part #
C2647461
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 3W 5.1kΩ ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS