TA203PA200RJ
MFR.Part #
TA203PA200RJ
JLCPCB Part #
C2647498
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 200Ω 3W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS