TA203PA15R0JE
MFR.Part #
TA203PA15R0JE
JLCPCB Part #
C3423443
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 15Ω 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS