TA203PA10K0JE
MFR.Part #
TA203PA10K0JE
JLCPCB Part #
C3502562
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10kΩ 3W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS