TA203PA100RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA203PA100RJE
JLCPCB Part #
C2647362
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 100Ω 3W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS