TA203PA100KJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA203PA100KJE
Description
-55℃~+180℃ 100kΩ 3W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS