TA025PW33R0JE
MFR.Part #
TA025PW33R0JE
JLCPCB Part #
C2648496
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 25W 33Ω ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS