TA025PW20K0JE
MFR.Part #
TA025PW20K0JE
JLCPCB Part #
C2648497
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 20kΩ 25W ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS