TA025PW10K0J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA025PW10K0J
JLCPCB Part #
C3554883
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10kΩ 25W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors