SM410027005F
MFR.Part #
SM410027005F
JLCPCB Part #
C3407719
Description
-55℃~+180℃ 70MΩ 9W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS