SM410021504FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM410021504FE
JLCPCB Part #
C3568334
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 1.5MΩ 9W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS