SM308034003F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM308034003F
JLCPCB Part #
C3554856
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 400kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors