SM208032006KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM208032006KE
JLCPCB Part #
C3571578
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 200MΩ 3W Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS