SM206031256FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM206031256FE
JLCPCB Part #
C3416311
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 125MΩ 2.5W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS