SM204032005FE
MFR.Part #
SM204032005FE
JLCPCB Part #
C3552616
Description
-55℃~+110℃ 20MΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS