SM204032004JE
MFR.Part #
SM204032004JE
JLCPCB Part #
C2648076
Description
-55℃~+110℃ 2MΩ 2W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS