SM204032002JE
MFR.Part #
SM204032002JE
JLCPCB Part #
C2648079
Description
-55℃~+110℃ 20kΩ 2W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS