SM204031007K1
MFR.Part #
SM204031007K1
JLCPCB Part #
C3365835
Description
-55℃~+110℃ 1000MΩ 2W Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS