SM204031005DE
MFR.Part #
SM204031005DE
JLCPCB Part #
C3561458
Description
-55℃~+110℃ 10MΩ 2W Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS