SM204031003F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM204031003F
JLCPCB Part #
C3564623
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 100kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors