SM202032004FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM202032004FE
JLCPCB Part #
C3468352
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS