SM108035004FE
MFR.Part #
SM108035004FE
JLCPCB Part #
C2647854
Description
-55℃~+110℃ 2.5W 5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS