SM108033003FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM108033003FE
JLCPCB Part #
C3439187
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 2.5W 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS