SM108032003FE
MFR.Part #
SM108032003FE
JLCPCB Part #
C2647846
Description
-55℃~+110℃ 2.5W 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS