SM104035006FE
MFR.Part #
SM104035006FE
JLCPCB Part #
C2641606
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 500MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS