SM104035005FE
MFR.Part #
SM104035005FE
JLCPCB Part #
C2614303
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 50MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS