SM104034995DE
MFR.Part #
SM104034995DE
JLCPCB Part #
C3477640
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 49.9MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS