SM104033006FE
MFR.Part #
SM104033006FE
JLCPCB Part #
C2641608
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 300MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS