SM104032006F4
MFR.Part #
SM104032006F4
JLCPCB Part #
C3535971
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 200MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS