SM104031006FS1E
MFR.Part #
SM104031006FS1E
JLCPCB Part #
C3377288
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 100MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS