SM104025102F
MFR.Part #
SM104025102F
JLCPCB Part #
C3442164
Description
-55℃~+180℃ 2.5W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS