SM104024004FE
MFR.Part #
SM104024004FE
JLCPCB Part #
C3432547
Description
-55℃~+180℃ 2.5W 4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS