SM104021505KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM104021505KE
JLCPCB Part #
C3562887
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 15MΩ 2.5W Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS