SM103039764FE
MFR.Part #
SM103039764FE
JLCPCB Part #
C3470338
Description
-55℃~+110℃ 1.25W 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS