SM103032007FE
MFR.Part #
SM103032007FE
JLCPCB Part #
C3471191
Description
-55℃~+110℃ 1.25W 2000MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS