SM103031505G
MFR.Part #
SM103031505G
JLCPCB Part #
C3475327
Description
-55℃~+110℃ 1.25W 15MΩ Thick Film Resistor ±2% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS