SM103031006F
MFR.Part #
SM103031006F
JLCPCB Part #
C3491313
Description
-55℃~+110℃ 1.25W 100MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS