SM103031005FE
MFR.Part #
SM103031005FE
JLCPCB Part #
C20107515
Description
-55℃~+110℃ 1.25W 10MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS