SM103022505JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM103022505JE
JLCPCB Part #
C3563133
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 25MΩ 2W Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS