SM102039006FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM102039006FE
JLCPCB Part #
C3487695
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 1W 900MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS