SM102037503JE
MFR.Part #
SM102037503JE
JLCPCB Part #
C2647629
Description
-55℃~+110℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS