SM102035007FE
MFR.Part #
SM102035007FE
JLCPCB Part #
C5899570
Description
-55℃~+110℃ 1W 5000MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS