SM102033006FE
MFR.Part #
SM102033006FE
JLCPCB Part #
C2647655
Description
-55℃~+110℃ 1W 300MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS